Vivax LED TV-32LE10K 32 coll
Vivax LED TV-32LE10K 32 coll
Kategória:  Vivax LCD televízió | Vivax TV | Vivax LED TV
Cikkszám: TV32LE10K
Megnézték: 237
Garancia : 2 év
Készlet információ: raktáron
Mennyiség:
Vivax LED TV-32LE10K 32"
A Netflix, a YouTube tartalmak és sok más alkalmazás elérhető a Google Play Áruházban.
All specifications
Diagonal (inch) 32"
Diagonal (cm) 80 cm
Type of TV SMART
Operating system Android 11
Resolution (px) HD 1366x768
Display technology LED
TV tuner DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
Audio power RMS (W) 6W+6W
VESA 200 x 200
Power supply 100-240 V
Energy efficiency G
HDR Yes , HDR10
Screen mirroring Yes
Fashion hotel No
USB recording Yes
Dolby Digital Yes
Composite AV input 1x
Component YPbPr input -
SCART -
HDMI 2x
Headphone input 1x
VGA -
PC Audio 3.5mm -
LAN input 1x
USB 2x
Integrated Wi-Fi Yes
Bluetooth Yes
CI+ Yes
Digital audio output (optical) 1x
Digital audio output (SPDIF) -
Terrestrial RF connection (ATV/DVB) 1x
Satellite F connection (DVB-S2) 1x
Color Black
Material Plastic
Stand Two legs
Device weight (kg) 4,1
width (cm) 71.6
height (cm) 42.4
Depth (cm) 8.4
Width (cm) with stand 71,6
Height (cm) with stand 47,7
Depth (cm) with stand 22,3
Leírás
Vivax LED TV-32LE10K 32"
All specifications
Diagonal (inch) 32"
Diagonal (cm) 80 cm
Type of TV SMART
Operating system Android 11
Resolution (px) HD 1366x768
Display technology LED
Audio power RMS (W) 6W+6W
VESA 200 x 200
Power supply 100-240 V
Energy efficiency G
HDR Yes , HDR10
Screen mirroring Yes
Fashion hotel No
USB recording Yes
Dolby Digital Yes
Composite AV input 1x
Component YPbPr input -
SCART -
HDMI 2x
Headphone input 1x
VGA -
PC Audio 3.5mm -